Crochet Practice Tutorials

By:

Version:

Update: 1970-01-01

Download APK (0 bytes) How to Install
Share on:
option
2
Download the APK according to your Device
Variant Architecture Minimum Version Screen DPI

Screen Shots

App Specs

Description

Mezgimas yra Crafting veikla, kuri apima sukurti audinį nuo siūlų arba siūlų. Tai pasiekiama naudojant nėrimo adatų traukti kilpos sriegis per kitų kilpų. Nėrimo adatų būna įvairių dydžių ir medžiagų įvairovę, bet kiekvienas turi kablį ant galo.

Tikslios ištakos nėrimo nėra tikras. Tikėtina, kad žodis "nėrimo" kilęs iš Vidurio Prancūzijos žodžio "Croc" arba "croche", kuris reiškia meškerę, iš pirmo žvilgsnio nėrimo, tapo populiarus Europoje 19 amžiuje - anksčiau parašyta nuoroda į nėrimo pasirodo knyga pirmą kartą paskelbtas 1812 metais (kai jis yra nurodytas kaip "piemens mezgimo"). Tai yra įmanoma, kad nėrimo klostėsi iš senesnių tradicijų, ir yra teorijų, kad nėrimo išsivystė iš ankstesnės praktikos, galbūt Prancūzijoje, Pietų Amerikoje, Arabijos ir Kinijos.

Šiandien nėrimo yra namudininkų kai kuriose pasaulio dalyse, o kai kuriose srityse net ekonomiškai svarbus, tačiau tai turbūt teisinga būtų sakyti, kad daugeliui žmonių nėrimo yra tiesiog atsipalaiduoti ir kūrybingi hobis. Tai yra todėl, kad ten yra daug pasitenkinimo būti įgyta kuriant kažką gražaus naudojant nėrimo.

Daugelis žmonių išmokti bent nėrimo pagrindai pateikiami iš savo motinų, močiučių ar kitas šeimos nariams. Žinoma, yra daug stiliaus stilių ir siūlių nėrimo, ir jūs taip pat norite modelius dalykų, kad jūs galite padaryti, todėl, net jei esate laimė turėti ekspertų crocheter savo šeimai, jūs vargu ar būtų galima remtis apie tai, ką jie turi jus ramybėje. Jei norite sužinoti daugiau apie nėrimo arba galbūt parsisiųsti Kai kurie modeliai, galite padaryti blogiau nei ieškoti internete - šiandien yra daug puikių svetainių, siūlančių nėrimo vadovėliai, šablonus ir kitą informaciją..

Read more

Follow :