Domy.pl - nieruchomości

By: melog.com

Version: 7.0.6

Update: 2021-02-09

Download APK + Bundle How to Install
Share on:
option
2
Download the APK according to your Device
Variant Architecture Minimum Version Screen DPI

Screen Shots

App Specs

  • Package: com.melog.re.droid.domy
  • Version: 7.0.6 (209)
  • Size: 27.4 MB
  • Update on: February 09, 2021
  • Installs: 100,000
  • Signature: 7cbd7c6d3d5cbdb9b5cea1673cee76dbccd7ea96
  • APK File SHA1: 9a8e8c9aa2fcf60a4c54dac530a0dbfc5e68e1f0

Description

Domy.pl – numer 1 w nieruchomościach to aplikacja, dzięki której łatwo i szybko można przeglądać oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek oraz inwestycji komercyjnych z całego kraju.

Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce przeszukującej ponad milion ofert, użytkownik otrzymuje ściśle dopasowaną listę ogłoszeń, zgodną z wcześniej wpisanymi kryteriami, jak np.: typ nieruchomości, rodzaj transakcji, cena, powierzchnia, liczba pokoi. Sam wybór lokalizacji nieruchomości można określić na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wpisanie początkowych liter miasta lub dzielnicy w której ma nastąpić wyszukiwanie i wówczas aplikacja sama podpowie pełną nazwę, kolejny to wyszukiwanie nieruchomości w wybranym promieniu od miejsca, w jakim obecnie znajduje się użytkownik . Można również skorzystać z historii wcześniej wybranych lokalizacji, wskazując ponownie jedną z nich.

Lista wyników wyszukiwania przedstawia kluczowe informacje dotyczące danej oferty: miniaturę zdjęcia, lokalizację, cenę, powierzchnię. Dodatkowym ułatwieniem dla użytkownika jest wyszarzanie ogłoszeń, których szczegóły były wcześniej obejrzane oraz oznaczenie gwiazdką ofert wskazanych jako ulubione. Ponadto, listę wyników można filtrować po cenie, powierzchni i dacie dodania.

Aby zapoznać się ze szczegółami danego ogłoszenia wystarczy kliknąć w nie na liście wyników. Wówczas - oprócz galerii zdjęć, opisu nieruchomości, mapy i kontaktem do oferenta można „przejść się” po okolicy - korzystając z przycisku Street View. Z poziomu szczegółów ogłoszenia możliwe jest również wysłanie zapytania do oferenta, przesłanie informacji o ogłoszeniu na dowolny adres e-mail (przycisk poleć znajomemu), bądź też wykonanie bezpośredniego połączenia telefonicznego do oferenta.

Aby szybko przejrzeć oferty dodane do ulubionych lub skorzystać z historii wyszukiwania wystarczy kliknąć w boczne menu. Z tego poziomu można również rozpocząć nowe szukanie.

Sprawdź jak łatwe i przyjemne może być wyszukiwanie wymarzonej nieruchomości..

Read more

Follow :