Haftada 1Kilo Zayıflatan Diyet

By: Muhammed Soylar

Version: 1.1

Update: 2014-08-17

Download APK (1.0 MB) How to Install
Share on:
option
2
Download the APK according to your Device
Variant Architecture Minimum Version Screen DPI

Screen Shots

App Specs

  • Package: com.burma.e_diet
  • Version: 1.1 (2)
  • Size: 1.0 MB
  • Update on: August 17, 2014
  • Installs: 50,000
  • Signature: fdf9b796c802c32bc263a933e5c7327e4c481aae
  • APK File SHA1: 65fecd338117b3911b9c2e59ebfb4c2bcd9fb0c9

Description

Bu uygulama kullanıcıların kilo fazlalarına göre kilo vermelerine yardımcı olmak, onlara rehberlik hizmeti sağlamaktır. Kullanıcılar kilo fazlalarına göre günlük almaları gereken kalori miktarını görüp seçebilecek, bu kalori miktarını aşıp aşmadıklarını kontrol edebilecek ve kilo bilgisine göre kendisine uygun olacak şekilde hazırlanan bir diyet programını kullanabileceklerdir.Kullanıcıların vücut kitle indeksi, yağsız vücut ağırlığı, vücut yüzey alanı, ideal kilo, bazal metabolizma hızı ve haftada 1 kilo verebilmesi için alması gereken kalori miktarı hesaplanmaktadır. Bunun yanı sıra kullanıcıların ister rehber olarak kullanabilecekleri, ister uyabilecekleri bir diyet listesi oluşturulacaktır. Bu liste kullanıcının kilosu değiştikçe güncellenecektir.

****Uygulamaya Giriş: Kullanıcılar uygulamaya girdiklerinde, isim, soy isim, mail, kilo boy gibi bilgilerini gireceklerdir.
****Besin Listesi: Kullanıcılar uygulamada bulunacak olan besin listesinden aldıkları besinleri seçebileceklerdir. Bu besinlerin kalori miktarına göre kaç kalori aldıklarını görebileceklerdir.
****Kalori Hesabı: Kullanıcılar boy ve kilo bilgilerine göre hesaplanacak olan kilo fazlasına göre, sağlıklı bir biçimde kilo verebilmeleri için günlük almaları gereken kalori miktarı hesaplanacaktır. Bu hesaba göre kullanıcılar günde tüketmeleri gereken kalori miktarına göre besin seçebilecekler ve bu kalori miktarını aşıp aşmadıklarını görebileceklerdir.
****Diyet Programı: Uygulama kullanıcılara örnek teşkil edecek bir diyet programı oluşturacaktır. Kullanıcıların günde almaları gereken kalori miktarına göre bir program çıkarılacaktır. Kullanıcılar her hafta kilolarını güncelleyerek alması gereken kalori miktarı güncellenecektir. Bu güncellemeye göre yeniden örnek bir diyet programı oluşturulacaktır. Aynı zamanda bu güncellemeye göre yukarıda belirtilen kalori miktarı fonksiyonu da güncellenecek ve kullanıcı seçtiği besinlerin alması gereken kalori miktarını aşıp aşmayacağını görebileceklerdir..

Read more

Follow :