Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows
Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows

Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows

Version: 1.1

Share with friends

Screenshots & Video

Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows screenshot
Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows screenshot

How to install Kredi Notu Sorgulama app (apk) free download for Android/PC/Windows

Download Kredi Notu Sorgulama for Android, PC / Mac / Windows 7,8,10
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on Android. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as Google Play due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Kredi Notu Sorgulama from our website on mobile (Android) or on PC (Windows, Mac OS, Chromebooks or Ubuntu), follow these steps below:
For Android mobile:
Allow app installs from unknown sources (Settings -> Apps -> Unknown sources selected area)
Download apk file of the app (e.g. Kredi Notu Sorgulama) and save to your mobile
Open apk file and install
For PC:
***Note: it is required to have Android emulator for PC (Bluestacks, Nox, Memu,…)
Download apk file of the app (e.g. Kredi Notu Sorgulama) and save to your PC
Add apk file to application list of the Android emulator
Install and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to Google Play and you will have to pay to download the app to your device. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of your favourite apps on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount.

Description

KKB tarafından kişilerin bugüne kadar bankalar ile yapmış olduğu bankacılık ürünleri ile ortaya çıkarılan değer, sizlerin kredi notunu oluşturmaktadır.
Kredi notu bu yüzden oldukça önemlidir. Bankaların kredi ve kredi kartı değerlendirme aşamalarında ilk baktıkları etken şüphesiz ki kredi notu'dur. Sizlerin kredi notuna önem vermesi demek, bankalardan kolayca kredi onayı almanız anlamına gelmektedir. Düşük faiz oranları ile sizlerin de kredi çekmesi için kesinlikle kredi notunun yüksek olmasını sağlamanız gerekiyor.

Ücretsiz kredi notu sorgulama, kredi hesaplama ve kredi puanı gibi önemli etmenler hakkında güncel bilgi sahibi olmak için uygulama, sizlere fazlası ile yardımcı olacaktır. Kredi notu artırma yolları ve ücretsiz kredi notu hangileri konularında dahi sizlere bilinçli bilgiler sunan kredi notu, artık parmaklarınızın ucunda...

Bedava kredi notu sorgulama işlemleriniz için bu uygulama ile artık ücret ödemeden kredi notunuza bakabileceksiniz.

NOT: Findeks’in KKB Kredi Kayıt Bürosu A.Ş.’ne ait kredi notu dahil finansal raporlar üreten bir platform olduğu ve https://www.kkb.com.tr adresinden ulaşılabileceği ve üyelik sistemiyle çalıştığı, kredi notunu ise Bankalardaki risk kayıtları üzerinden ürettiği; Bize ait https://www.kredinotusorgulama.org sitesinin ise FİNDEKS veya KKB KREDİ KAYIT BÜROSU A.Ş. ile hiçbir ilgisi olmayan ve doğrudan siteye giriş yapanın vereceği risk bilgilerini kullanarak hesaplama yapmaktadır. Tamamı ile yapılan kredi notu hesaplamalardan ortaya çıkan not değerinin findeks.com ile uzaktan veya yakından alakası yoktur. Önemle duyurulur…

Kredi Notu Sorgulama Apps 1.1 ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
1.1
Size:
1.25 MB
Content Rating:
Everyone+
Developer:
Installs:
10,000+
Category:
Download