Ankara Ulaşım app free for iPhone/iPad
Ankara Ulaşım app free for iPhone/iPad

Ankara Ulaşım app free for iPhone/iPad

Share with friends

How to install Ankara Ulaşım app free for iPhone/iPad

Download Ankara Ulaşım for iPhone/iPad
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on iOS. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as App Store due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Ankara Ulaşım from our website on mobile (iPhone/iPad), follow these steps below:
Click on the “Download” button on AppNaz.com to be redirected to the app on App Store
Download and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to App Store and you will have to pay to download the app to your device. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of your favourite apps on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount.

Description

Ankara Ulaşım Uygulamamız sayesinde Ankara da toplu ulaşım ile rahatlıkla seyahat edebileceksiniz… -Durak sorgulama ile beklediğiniz durağa hangi otobüsün kaç dakika sonra geleceğini öğrenebilirsiniz. -Otobüslerin ilk duraktan ve son duraktan hareket saatlerini öğrenebilirsiniz. -Ankara kart bakiye sorgulama yapabilir, kartınızda kaç para olduğunu öğrenebilirsiniz. *Favorilere ekleyebilirsiniz her seferinde kart numarası yazmanıza gerek kalmaz. -SMS sistemi sayesinde Ankara kartınızın bakiyesi belli bir miktarın altına düştüğünde cep telefonunuza bilgilendirme SMS’i gelir ve asla kartınızın bakiyesi bitmez. -Ankaray, Metro, Aşti sefer saatlerini öğrenebilirsiniz Uygulamamız web sitemiz ile doğrudan bağlantılı olduğu için hiçbir zaman uygulamayı güncelleme derdine düşmeyeceksiniz, internetiniz olduğu sürece uygulamadan faydalanabileceksiniz. Diğer her türlü soru ve sorunlarınız için bize yazabilir ve www.mutlutech.net sitesinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ankara Ulaşım Apps 1.0 ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
1.0
Size:
15.20 MB
First Tracked:
Content Rating:
4+
Updated:
Developer:
Category:
Download