Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad
Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad

Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad

 25
Share with friends

Price history

First Tracked $0.99 2017-02-02 02:08:11

Screenshots & Video

Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad screenshot
Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad screenshot
Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad screenshot
Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad screenshot

How to install Göz Testi Pro Apps for iPhone/iPad

Download Göz Testi Pro for iPhone/iPad
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on iOS. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as iTunes store due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Göz Testi Pro from our website on mobile (iPhone/iPad), follow these steps below:
Click on the “Install” button on AppNaz.com to be redirected to the app on iTunes
Download and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to iPhone/iPad and you will have to pay to download the app to your mobile. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of the apps you like on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount for your favourite apps.

Description

Göz Testi Pro, göz yormayan renk paleti, sade ve kullanımı kolay tasarımı ile kısa sürede gözünüzle alakalı çeşitli rahatsızlıkların tespiti veya bu rahatsızlıkların bulunma riski hakkında bilgi alabileceğiniz bir uygulamadır. Göz Testi Pro, İçerdiği Görme Testi sayesinde uzağı ne kadar net gördüğünüz hakkında, Astigmat Testi sayesinde gözünüzdeki astigmatizma miktarı hakkında, Duochrome Testiyle gözünüzün optik bozulma miktarı hakkında, ve diğer testlerle de gözünüzde renk körlüğü, sarı nokta rahatsızlığı bulunma ihtimalleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Ayrıca ev, okul, işyeri gibi her mekanda, oturarak veya ayakta uygulayabileceğiniz Göz Antrenmanları ve gözler hakkında ilginç bilgilerin bulunduğu menüler de mevcuttur. İçerdiği Testler: - Görme Testi (Miyop Testi) - Astigmat Testi - Renk Körlüğü Testi - Sarı Nokta Testi - Duochrome Testi İçerdiği Diğer Özellikler: - Göz Antrenmanları - Göz Hakkında İlginç Bilgiler Her türlü talep ve önerileriniz için ürün içerisinde 'Hakkında' menüsü içerisindeki iletişim bilgileriyle bizimle irtibat kurabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için önem arz etmektedir

Göz Testi Pro Apps ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
Varies with device
Size:
21.52 MB
First Tracked:
Content Rating:
4+
Updated:
Categories:
Download