Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu app free for iPhone/iPad
Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu app free for iPhone/iPad

Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu app free for iPhone/iPad

Share with friends

How to install Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu app free for iPhone/iPad

Download Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu for iPhone/iPad
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on iOS. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as App Store due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu from our website on mobile (iPhone/iPad), follow these steps below:
Click on the “Download” button on AppNaz.com to be redirected to the app on App Store
Download and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to App Store and you will have to pay to download the app to your device. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of your favourite apps on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount.

Description

Şehirlerin yerlerini elinizle koymuş gibi bulun. Zaten elinizle koyacaksınız. Şehir bulmaca oyunumuza hoş geldiniz. Uygulamamız ile Türkiye'de bulunan 81 ilimizin tamamının haritadaki konumunu eğlenceli bir şekilde ve çok kısa bir sürede öğrenebileceğinizi umuyoruz. Yapbozu tamamlamaya ne dersiniz? Ekranın sağ alt tarafında verilen parçayı haritadaki doğru konumuna bırakın. Parçaları yerleştirdikçe Türkiye Haritası tamamlanacak. (Hangi şehir olduğu ekranın altında yazmaktadır.) Özellikle küçük yüzölçümlü şehirlerin yerlerini tam olarak tutturmakta zorluk çekerim diye düşünmeyin. Her bir şehir için belirli bir esneklik payı mevcuttur. Şehirleri, konumlarının tam üzerine getiremeseniz de makul bir mesafe yakınına bırakmanız durumunda parça yerini bulacaktır. Şehirlerin yerlerini hiç bilmeyenler için farklı yardımcılarımız var. İpucu almak için ? simgesine dokunarak şehrin hangi bölgemizde olduğunu öğrenebilirsiniz. Eğer bir süre şehrin yerini bulamazsanız ekranın üst bölümünde sizin için farklı bir ipucu daha belirecek: Yaklaşınca sıcak, uzaklaşınca soğuk... Öğrenelim Ekranında, listesi verilen illerimize dokundukça onların haritadaki konumlarını, plaka ve bölge bilgilerini öğrenmek mümkün. Test Ekranında gerçekten zorlanacağınız bir test sizi bekliyor. Harita üzerinde kırmızı renkte gösterilen yerin hangi şehrimize ait olduğunu 4 seçenek arasından bulmaya çalışın. Seçeneklerde verilen şehirler, aynı bölgedeki, yani birbirine yakın şehirler olacaktır. Başarılar ve iyi eğlenceler.

Harita Yapboz, Şehir Bulma Oyunu Apps 1.0 ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
1.0
Size:
24.92 MB
First Tracked:
Content Rating:
4+
Updated:
Developer:
Category:
Download