Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL app free for iPhone/iPad
Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL app free for iPhone/iPad

Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL app free for iPhone/iPad

Share with friends

How to install Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL app free for iPhone/iPad

Download Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL for iPhone/iPad
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on iOS. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as App Store due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL from our website on mobile (iPhone/iPad), follow these steps below:
Click on the “Download” button on AppNaz.com to be redirected to the app on App Store
Download and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to App Store and you will have to pay to download the app to your device. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of your favourite apps on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount.

Description

İngilizce Kelime Öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her gün sadece 5 dakika ayırarak, Günde 10, Haftada 70, Ayda tam 300 kelime öğrenebilirsin. Özel geliştirilen akıllı tekrar etme algoritması öğrenmekte zorluk çektiğin kelimelere odaklanarak kelimeleri kolayca öğrenmeni sağlayacağız. Kelimelerin anlamlarını ve örnek cümle içinde kullanımlarını incele, öğrendim dedikleri sağa kaydır. Bunlar daha sonra tekrar etmen için karşına çıkacak unutma :) Öğrendiğin her kelimeden ve çözdüğün her testten puan kazanacaksın. Özel bonus puanları kaçırma, puanlarını katla. Kazandığın puanlarla arkadaşlarınla yarış, sıralamada zirveye oyna. #Kullanıcı Yorumları# djbanuatılgan Harika bir uygulama kelime hazinemi geliştiriyor! Njkd güEl Uygulama güzel örnek cümlelerle akılda kalıcı bir şekile öğretiyor, harika tebrikler :) berol_ Çok hoş ve öğretici bir uygulama Bulent Camakli Baya keyifli ve kullanışlı uygulama, hergun kısa hedefler, yolda okulda serviste heryerde taskını tamamlayabilirsin! Tebrikler admin

Kolay İngilizce Kelime Öğren - YDS & TOEFL Apps 2.3 ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
2.3
Size:
66.80 MB
First Tracked:
Content Rating:
4+
Updated:
Developer:
Category:
Download