Państwa Miasta app free for iPhone/iPad
Państwa Miasta app free for iPhone/iPad

Państwa Miasta app free for iPhone/iPad

Share with friends

How to install Państwa Miasta app free for iPhone/iPad

Download Państwa Miasta for iPhone/iPad
Welcome to AppNaz.com, where we provide you with information on discounted prices of all applications, including games, that you love on iOS. With AppNaz.com, you can easily find the app/game you like to download or to follow its price changes even though you can’t find that app on other store such as App Store due to regional blocks or other reasons. With international access, you can also track price history of your favourite app in your local currency.
To download Państwa Miasta from our website on mobile (iPhone/iPad), follow these steps below:
Click on the “Download” button on AppNaz.com to be redirected to the app on App Store
Download and start using the app
Note: The steps above are for free apps from the developers. With all paid apps, we will redirect you to App Store and you will have to pay to download the app to your device. A way of saving money is to follow the ups and downs of the prices of your favourite apps on AppNaz.com in order to download for free or pay the least amount.

Description

Państwo i miasto na F zapewne znasz. A dinozaura, albo klub piłkarski? Zagraj w legendarną grę, od pokoleń umilającą czas znudzonym uczniom, którym zbrzydła szkoła, uziemionym w domu na czas ferii rodzeństwom, studentom na salach wykładowych, a także prawdopodobnie każdemu kogo poznałeś. Od teraz możesz zapomnieć o organizowaniu stosów papieru, tuzina długopisów, rysowaniu rozbudowanych tabel i podliczaniu punktów. Wszystko zrobi za Ciebie nasza aplikacja! Słowa musisz zgadywać w ponad 30 kategoriach, które dzięki waszej pomocy ciągle będziemy ulepszać! Są wśród nich zarówno typowe dziedziny jak nazwy państw, miast, rzek, czy stolic, jak i tytuły filmów, seriali oraz gier. Zdobywaj punkty i monety, które możesz wykorzystać na podpowiedzi w kryzysowych momentach. Przemierzaj kolejne kraje zmagając się z różnej klasy przeciwnikami, odkrywaj lokalne zabytki i poszukuj inspiracji do kolejnych słów! Zagraj z przyjaciółmi na wielu telefonach korzystając z opcji gry w pobliżu, która pozwala tworzyć pokoje widoczne dla graczy w najbliższym otoczeniu. To świetna opcja do na przykład gry na 2 osoby, albo gry na przerwę! Pamiętaj, aby włączyć nadajnik GPS! Tylko wtedy będziecie mogli rozegrać dwuosobowe gry, albo nawet większe. Impreza dopiero się zaczyna! Gdy nie masz nikogo pod ręką, możesz zmierzyć się z graczami z całego kraju w grze online! A wszystko jak zwykle w starannie przygotowanej oprawie graficznej i dźwiękowej. Gra dla dziewczyn i chłopaków, małych i dużych! Gwarancja jakości twórców Czółka i Zgadnij co to?

Państwa Miasta Apps 1.0 ADDITIONAL INFORMATION

Current Version:
1.0
Size:
50.32 MB
First Tracked:
Content Rating:
4+
Updated:
Developer:
Category:
Download