The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy Appar gratis för iPhone / iPad
The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy Appar gratis för iPhone / iPad

The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy Appar gratis för iPhone / iPad

Share with friends

Kurshistorik

Fri €5.49 2018-03-15
€5.49 Fri 2018-03-02
Fri €5.49 2018-02-27
€5.49 Fri 2017-11-23
Fri €5.49 2017-11-19
€5.49 Fri 2017-11-16
Fri €5.49 2017-11-14
€5.49 Fri 2017-11-02
Fri €5.49 2017-10-30
€5.49 Fri 2017-10-27
Fri €5.49 2017-10-24
€5.49 Fri 2017-10-14
Fri €5.49 2017-10-11
€5.49 Fri 2017-09-15
Fri €5.49 2017-09-14
€5.49 Fri 2017-09-08
Fri €5.49 2017-09-02
€5.49 Fri 2017-08-12
Fri €5.49 2017-08-10
€5.49 Fri 2017-08-05
Fri €5.49 2017-08-02
€5.49 Fri 2017-07-21
Fri €5.49 2017-07-18
€5.49 Fri 2017-07-14
Fri €5.49 2017-07-11
€5.49 Fri 2017-07-09
Fri €5.49 2017-07-03
€5.49 Fri 2017-06-30
Fri €5.49 2017-06-27
€5.49 Fri 2017-06-24
Fri €5.49 2017-06-21
€5.49 Fri 2017-06-10
Fri €5.49 2017-06-07
€5.49 Fri 2017-05-13
Fri €5.49 2017-05-11
€4.99 Fri 2017-04-15
Fri €4.99 2017-04-12
€4.99 Fri 2017-03-31
Fri €4.99 2017-03-27
€4.99 Fri 2017-03-18
Fri €4.99 2017-03-15
först Band Fri 2017-02-28

Hur man installerar The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy Appar gratis för iPhone / iPad

Ladda ner The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy på iPhone/iPad
Välkommen till AppNaz.com, där vi ge dig information om rabatterade priser för alla program, inklusive spel, att du älskar på iOS. Med AppNaz.com, kan du lätt hitta den app / spel du vill ladda ner eller att följa sina prisändringar även om du inte kan hitta appen på andra butiker som iTunes Store på grund av regionala block eller andra skäl. Med utlandssamtal, kan du också följa kurshistorik på din favorit app i din lokala valuta.
För att ladda ner The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy från vår hemsida på mobilen (iPhone/iPad), följ stegen nedan:
Klicka på "Installera" -knappen på AppNaz.com omdirigeras till appen på iTunes
Ladda ner och börja använda appen
Obs: Stegen ovan är för gratisprogram från utvecklarna. Med alla betalappar, kommer vi att omdirigera dig till mobil och du kommer att få betala för att ladda ner appen till din iTunes Store. Ett sätt att spara pengar är att följa upp-och nedgångar i priserna på de appar du gillar på AppNaz.com för att ladda ner gratis eller betala minsta för dina favoritprogram.

Beskrivning

The best reading experience - Children's classic story "The Selfish Giant" now available.
This is totally new reading experience: illustrated audio books with interactive animation on each page.

Classic story in new multimedia form: realistically designed story book, with unique sound and animation. incredible digitally-redesigned pages with every detail inside.

This interactive audio book features:

► Stunning animation effect on each page.
► Revolutionary redesigned interactive animations. You can interact almost everything on the screen.
► Professional audio narration.
► Each page has special effects sound

►►►►►

Contact us: [email protected]
Follow us on Twitter:@iBigToy for updates and time-limited promotions.

►►►►►

The Selfish Giant - Interactive Book by iBigToy Appar 18.2 YTTERLIGARE INFORMATION

Aktuell version:
18.2
Storlek:
61.59 MB
Utgivningsdatum:
Innehållsrankning:
4+
Uppdaterad:
Utvecklare:
Kategorier:
Download