Extradom - projekty domów

By: Extradom

Version: 1.2.0

Update: 2019-02-06

Download APK (12.7 MB) How to Install
Share on:
option
2
Download the APK according to your Device
Variant Architecture Minimum Version Screen DPI

Screen Shots

App Specs

  • Package: pl.extradom
  • Version: 1.2.0 (982)
  • Size: 12.7 MB
  • Update on: February 06, 2019
  • Installs: 50,000
  • Signature: 0f843832472524e9f7f07b99ac0f2961fe0a4383
  • APK File SHA1: 2025b8d5afbb7fb0b5d4c24e6009aae469b69c08

Description

Pragniesz znaleźć idealny projekt domu? Chcesz zaoszczędzić czas na procesie poszukiwań i zakupu? To możliwe! Poznaj przejrzystą i intuicyjną aplikację Extradom, która pozwala na darmowe przeglądanie projektów oraz zamówienie i zapłatę bezpośrednio w aplikacji! Oferujemy ponad 16 tysięcy projektów domów, a dzięki tak bogatej kolekcji na pewno odkryjesz propozycje odpowiadające Twoim preferencjom. Od teraz masz możliwość załatwienia wszystkiego, od początku do końca, w swoim telefonie - zamów projekt i zrealizuj płatność bez wychodzenia z aplikacji!

Wybór projektu domu to pierwszy i najważniejszy krok na drodze do spełnienia swoich marzeń. Jednocześnie jest etapem sprawiającym niezwykle dużo radości. Od teraz jeszcze wygodniej możesz oglądać projekty domów, w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wystarczy, że skorzystasz z telefonu. W każdej chwili możesz rozpocząć poszukiwania, z łatwością pokazać propozycje rodzinie i znajomym, a kolejno zamówić projekt i zapłacić bezpośrednio w aplikacji.

Nowa aplikacja to nowe możliwości i wiele korzyści. Wybranie odpowiednich filtrów umożliwia dopasowanie wyszukiwań do osobistych preferencji. Do Ciebie należy decyzja, czy będziesz oglądał projekty domów parterowych, nowoczesnych, małych czy z garażem. A może powinny posiadać każdą z wymienionych cech? Zaznacz więc je wszystkie!

Któreś z nich szczególnie wpadły Ci w oko? Oznacz je serduszkiem jako swoje extra projekty, zapisz na liście i wróć do nich w wolnej chwili. Przejrzałeś już sporo projektów, ale nie masz pomysłu na dalsze poszukiwania? Aplikacja Extradom zapamiętuje Twoje wybory i proponuje podobne projekty domów, które również mogą Ci się spodobać.

W aplikacji, jak i na komputerze masz dostęp do jednego konta, przez co Twoje działania na telefonie zostaną uwzględnione również na naszej stronie internetowej i każdy wybrany przez Ciebie projekt domu będzie widoczny wraz ze wspomnianymi sugestiami. Czy trzeba posiadać konto, aby korzystać z aplikacji? Logowanie nie jest konieczne do przeglądania projektów! Ich karty, zawierające między innymi plany domów oraz opinie klientów są dostępne dla każdego. Jednak konto jest bardzo pomocne, jeśli chcesz, aby aplikacja mogła w pełni dostosować swoje funkcje do Twoich potrzeb. Jeżeli znasz już naszą stronę i jesteś użytkownikiem Społeczności Extradom, nie musisz zakładać nowego konta. Wystarczy, że użyjesz loginu i hasła ustalonego wcześniej. Możesz zalogować się także za pomocą Facebooka lub konta Google.

Potrzebujesz schronienia dla swojego auta? Zobacz także projekty garaży i znajdź ten najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Masz pytania dotyczące projektów domów? Wystarczy jedno kliknięcie. Napisz do naszego eksperta na czacie lub zadzwoń z aplikacji, a odpowiedź dostaniesz od razu. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy odnaleźć wymarzony projekt domu..

Read more

Follow :